Vés al contingut (premeu Retorn)

Equip Unitat Serveis TIC - informàtics de capçalera

Personal de referència de la Unitat de serveis TIC

COORDINACIÓ UNITAT, PLANIFICACIÓ I ESTRATÈGIA COMÚ

TemaPersona de contacte

Coordinació global de la Unitat Serveis TIC

Coordinació de Serveis TIC per a la Gestió de la Recerca i Projectes Transversals

Rosa Mª Martín Santiago

Coordinació Serveis TIC per a la Docència i Aprenentatge

Carme Tallón Montoro

Coordinació Serveis TIC Departamentals

Josep Maria Haro Sánchez

 

GESTIÓ RECERCA I PROJECTES TRANSVERSALS

Persona de contacte i equip

Rosa Mª Martín Santiago

Gonzalo Abril González

José Angel Fernández Martínez

Albert Hornos Vidal

Robert Pérez Rubio

Manel Rodero Blánquez

Alicia Ruíz Fernández

 

DOCÈNCIA I APRENENTATGE

TemaPersona de contacte i equip
Coordinació Docència i Aprenentatge

Carme Tallón Montoro

ETSETB

Francesc Guasch Ortiz

Guillermo Miranda Alamo

Fernando Verdugo Arias

FIB

Jordi Guibernau Virgili

Sandra Marsà Hernandez

Jordi Reñé Capel

Dani Sánchez Dorado

Joan Antoni Torres i Cobas

Labs Docència ETSETB A2

Amparo Pilar Gombau Aparició

Gloria Rodriguez Varela

Labs Docència EEL

Juan Manuel Garcia Morales

Pedro Antonio Mendez Moya

Labs Docència ESAII

Marc Roig Sebe

Labs Docència FIB A5,C6 

Ignacio Herranz Santillan

Cristina Morales Esteban

Alejandro Nalda del Pozo

Elvira Pallas Cabello

 Docència TSC 

Sergio Zarza Sanchez

Labs Docència ENTEL C3

veure 744 Departament d’Enginyeria Telemàtica

Labs Docència AC D6

veure 701 Departament d’Arquitectura de Computadors

Sistemes d'Informació per a la docència

Francisco Morillas Martínez

ETSETB

Juan R. Esteban Grifoll

Alberto Mateos Bartolome

FIB

Anna Casas Casademunt

Jaume Moral Ros

 

 

SERVEIS TIC DEPARTAMENTALS, SUPORT A LA RECERCA I TRANSFERÈNCIA DE RESULTATS

Coordinació Serveis TIC Departamentals

Josep Maria Haro Sánchez

Departaments amb seu al Campus Nord
Persona de contacte i equip
701 Departament d’Arquitectura de Computadors

Josefa Alberola Pérez

Joan Escobar Casanova

Jose Victor Mora Antolino

Gabriel Roca Tarazon

Xavier Serrano Gispert

710 Departament d’Enginyeria Electrònica

Santiago Pérez Aznar Alicia Ruiz Fernandez (provisionalment)

Alfonso Mendez Moya

723 Departament de Ciències de la Computació

747 Departament d’Enginyeria de Serveis i Sistemes d’Informació

Carlos Rodríguez Gili

Jose Gomez Rodriguez

Marcos Lopez Caravaca

Grups de Recerca RDLAB
Gabriel Verdejo Álvarez 

Ivan Balaña Jimenez

Ivan Couto Vivas

739 Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions

Josep Maria Haro Sánchez

Josep Pujal Curia

Joaquín Fernandez Piqueras

Sergio Garcia Escriche

744 Departament d’Enginyeria Telemàtica

Armando Martín López

Juan Paz Sanchez

748 Departament de Física

Toni Castillo Girona

Agustí Emperador Badimon

Jordi Lino Serret

Alfredo Soldevilla Carrasquer  (fins 31/7/2019)

Departaments sense seu al Campus Nord Persona de contacte
707 Departament d’Enginyeria de Sistemes, Automàtica i Informàtica Industrial pendent (de moment reben servei persona adscrita a UTG Industrials)
715 Departament d’Estadística i Investigació Operativa Toni Font Font
732 Departament d’Organització d’Empreses pendent (de moment reben servei persona adscrita a UTG Industrials)
749 Departament de Matemàtiques

Armando Martín López

Juan Paz Sanchez

756 Departament de Teoria i Història de l’Arquitectura i Tècniques de Comunicació pendent