Departament d'Organització d'Empreses - Secció CN (DOE)

TASCA

RESPONSABLE

Contacte

Signatura documents econòmics i comandes de cap II

 

Rosa Serapio

rosa.serapio@upc.edu Telèfon: 93 4016746

 

Signatura documents econòmics de recerca

Jaume Julibert

Aynie Khoe

Telèfon: 93 4010756

 

Jaume Julibert 

jaume.julibert@upc.edu  Telèfon: 93 4010838

Comandes de recerca

Jaume Julibert

Indara Perez

indara.perez@upc.edu Telèfon: 93 4016429

Gestió de projectes

Jaume Julibert

Projectes Europeus:

Alexandra Chaves i Irene Marente

alexandra.chaves@upc.edu Telèfon: 93 4010914

irene.marente@upc.edu  Telèfon: 93 4017836

Projectes Nacionals:

Sònia Navarro i Tom Creemers

sonia.navarro@upc.edu  Telèfon: 93 4016947

tom.creemers@upc.edu  Telèfon: 93 4011844

Contractes i projectes amb Empreses:

Victòria Campillo i Tom Creemers

victoria.campillo@upc.edu  Telèfon: 93 4015760

tom.creemers@upc.edu  Telèfon: 93 4011844

Gestió de Contractes de personal de Recerca (UASRL)

Jaume Julibert


Susana Garcia i Eugenia Martin

susana.garcia-bardagi@upc.edu  Tel: 93 4017789

meugenia.martin@upc.edu  Telèfon: 93 4054141

Viatge de recerca

Jaume Julibert

Ana Ibañez / Fuencisla Lozoya

 Telèfon: 93 4137840

fuencisla.lozoya@upc.edu Telèfon: 93 4016483

 

Viatge de capítol II (no recerca)

 

Rosa Serapio

rosa.serapio@upc.edu Telèfon: 93 4016746

Meritxell Freixa

Telèfon: 93 4017957

 

Inscripció a un congrés de recerca

Jaume Julibert

Ana Ibañez / Fuencisla Lozoya

 Telèfon: 93 4137840

fuencisla.lozoya@upc.edu Telèfon: 93 4016483

Correu intern de sortida

  • On deixar ara un sobre de correu intern de sortida

 

Consergeria del B6, Telèfon: 93 4017000

Accessos

  • Accessos i targetes PDI
  • Suport als visitants

Chus Compains

Elena Esteve

elena.esteve@upc.edu; telèfon 93 401 70 38

usd.utgcntic@upc.edu 

Material d'oficina

Chus Compains

Està disponible a la sala 017 del mòdul C5 (tot el PDI té clau d'aquest espai)


Elena Esteve

elena.esteve@upc.edu; telèfon 93 401 70 38

usd.utgcntic@upc.edu 

Gestió de claus mestre i despatxos

Chus Compains

Si es necessita una clau es poden demanar a consergeria del B6, o contactar amb:


Elena Esteve

elena.esteve@upc.edu; telèfon 93 401 70 38

 

usd.utgcntic@upc.edu 

Paqueteria

  • Recollida de paquets
  • Quina adreça faig servir per a l'entrega de material

 

Rebran un avís per email per passar a recollir el paquet a la consergeria de B6.

 

Consergeria del B6, Telèfon: 93 4017000

 

Paqueteria

  • Enviament d'un paquet per missatger

 

Chus Compains

Elena Esteve

elena.esteve@upc.edu; telèfon 93 401 70 38

 

usd.utgcntic@upc.edu 

 

Notificar una avaria

Chus Compains

A traves de l’aplicatiu: facil.upc.edu

 

O contactar amb:


Elena Esteve

elena.esteve@upc.edu; telèfon 93 401 70 38

 

usd.utgcntic@upc.edu 

 

Reserva d’espais

 

 

Chus Compains

 Elena Esteve

elena.esteve@upc.edu; telèfon 93 401 70 38

 

usd.utgcntic@upc.edu 

Control d'ocupació d'espais de becaris (qui hi ha a cada lloc)

Chus Compains

Elena Esteve

elena.esteve@upc.edu; telèfon 93 401 70 38

 

usd.utgcntic@upc.edu